Judo

Tina Trstenjak je premagala Francozinjo Margaux Pinot in se s tem prebila do finala kjer je osvojila zlato medaljo v kategoriji do 63 kg. Odlično drugo mesto v kategoriji do 66 kilogramov pa je osvojil Adrian Gomboc.

Na žalost so po prvem krogu morali tekmovanje zapustiti Andreja Leški v kategoriji do 63 kg, Anka Pogačnik v kategoriji do 70 kg in Martin Hojak v kategoriji do 73 kg.

Po izredno uspešnem Evropskem prvenstvu so se v domovino vrnili slovenske judoistke in judoisti. Svečan sprejem so jim pripravili ob prihodu domov v nedeljo 23. aprila 2017 ob 16.30 uri na letališču Jožeta Pučnika, Ljubljana.

Vir: Judo zveza Slovenije

Za komentiranje morate biti prijavljeni!
Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.