vizjel

V soboto, 12. avgusta, je ekipa ulične košarke GEZA PUB Beltinci sodelovala na turnirju madžarskega prvenstva ulične košarke v Körmendu.

V članski kategoriji med 13 ekipami so s petimi zmagami in brez poraza osvojili turnir in se uvrstili na zaključni finalni turnir, ki bo 23. septembra v Budimpešti.

Košarkarji ekipe 3×3 Beltinci so si po odlični sezoni, v kateri so bili kar 3-krat drugi na lokalnih turnirjih širom Slovenije, zagotovili sodelovanje na finalnem turnirju v Ljubljani, ki je bil v nedeljo, 13. septembra na Pogačarjevem trgu v Ljubljani. V konkurenci štirih skupno najboljših rekreativnih ekip iz slovenskih lokalnih turnirjev so zasedli nehvaležno 4. mesto.

Kljub temu je za ekipo 3×3 Beltinci naporna in uspešna sezona, medtem ko še ekipo GEZA PUB Beltinci čaka nastop na finalnem turnirju v Budimpešti.